W dniach 26- 28 kwietnia na Torze Służewiec odbędzie się turniej LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów w Counter-Strike: Global Offensive, w którym zobaczymy topowe polskie zespoły jak AGO Esports czy devils.one jest kolejnym krokiem Totalizatora Sportowego w świecie elektronicznej rozrywki. Co więcej, spółka zapowiada specjalną konferencję prasową dotyczącą przyszłości marki LOTTO w branży sportów elektronicznych.

Należąca do spółki marka LOTTO została partnerem Game Jam Square – imprezy skierowanej do miłośników Game Dev’u, na której odbędzie się prawdziwy e-sportowy hit tej wiosny w Polsce – turniej LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów w Counter-Strike: Global Offensive. Zmagania będą transmitowane na żywo w internecie, a do udziału w zawodach zaproszono cztery najlepsze polskie drużyny.

Dwie z nich to zwycięzcy kluczowych krajowych lig: Polskiej Ligi Esportowej (AGO Esports) oraz EMP (devils.one). Trzecie zaproszenie przeznaczono dla zwycięzcy GG League, czyli x-kom team. Czwarta drużyna otrzyma dziką kartę na podstawie wyróżniania się w rozgrywkach na przestrzeni ostatniego roku.

Jak dowiaduje się 300Gospodarka ze źródeł zbliżonych do KPRM w wydarzeniu prawdopodobnie weźmie udział Premier Mateusz Morawiecki.

Czytaj więcej.