300Gospodarka.pl

300GOSPODARKA poszukuje Stażysty/Redaktora online do współpracy

Jeśli studiujesz i wiążesz swoją przyszłość z pracą w mediach, ale nie masz jeszcze dużego doświadczenia, to ta oferta jest dla Ciebie. Poszukujemy stażysty/stażystki do współpracy w niepełnym wymiarze godzin.

Zakres zadań:

Idealna kandydatka/Idealny kandydat powinna/powinien:

Oferujemy:

300GOSPODARKA jest serwisem informacyjnym, który pisze o polskiej gospodarce w kontekście globalnym oraz o globalnej gospodarce w kontekście polskim. Jesteśmy jednym z najbardziej opiniotwórczych internetowych portali gospodarczych w Polsce. O potencjalnych współpracownikach i współpracowniczkach przeczytacie tutaj.

Kontakt:

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV i ewentualnych próbek tekstów/krótkiego portfolio na adres: rekrutacja@300gospodarka.pl.