{"vars":{{"pageTitle":"Co ma hałda węgla do gimbala? Modne gadżety znajdują zastosowanie w energetyce i przemyśle. Rozmowy 300Gospodarki na Impact'21","pagePostType":"post","pagePostType2":"single-post","pageCategory":["nowe-technologie","tylko-w-300gospodarce","wywiady"],"pageAttributes":["acr-systems","biznes","drony","eksport","impact","impact21","max-salamonowicz","nowe-technologie","optoelektronika","polscy-eksporterzy","polskie-firmy-za-granica","robotyka","sensoryka","wideo-rozmowy","wideorozmowa"],"pagePostAuthor":"Zespół 300Gospodarki","pagePostDate":"25 listopada 2021","pagePostDateYear":"2021","pagePostDateMonth":"11","pagePostDateDay":"25","postCountOnPage":1,"postCountTotal":1,"postID":222815}} }
300Gospodarka.pl

Co ma hałda węgla do gimbala? Modne gadżety znajdują zastosowanie w energetyce i przemyśle. Rozmowy 300Gospodarki na Impact’21

W cyklu wideo rozmów, które nasza redakcja nagrała podczas konferencji Impact’21 pytaliśmy gości wydarzenia z czym przyjechali do Poznania i do jakich refleksji skłoniły ich wysłuchane wystąpienia.

W tym odcinku rozmówcą Maryjki Szurowskiej jest Max Salamonowicz, CEO ACR Systems.

Max Salamonowicz opowiada nam, co robił poprzedniego dnia wieczorem, a także co ma na górze. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że jego firma zajmuje się robotyką, sensoryką, stabilizacją obrazu, czy też czujników.

„Niezależnie od tego, czy trzeba zmierzyć objętość hałdy węgla przy pomocy drona wyposażonego w optoelektronikę, czy zmierzyć ile ciepła ucieka w systemie energetycznym, który ma 7 tys. mil na terenie Arizony i Newady przy użyciu kamer termowizyjnych, albo też dokonać zdalnej inspekcji linii produkcyjnej znajdującej się na terenie Ukrainy, a należącej do amerykańskiej firmy, której główny inżynier znajduje się w Polsce to my uszyjemy rozwiązanie na miarę potrzeb”, obrazuje Salamonowicz.

Jak duża jest więc spółka giełdowa ACR Systems? Liczy 10 osób. Jak więc to wszystko się udaje? Tego dowiecie się z naszej rozmowy.