Revolut udostępnił w Australii wersję beta aplikacji – przelewy między Polską, Europą i Australią będą bezpłatne i natychmiastowe
  • Z uwagi na duży popyt fintech będzie stopniowo rejestrował określoną liczbę użytkowników każdego dnia

  • Firma zatrudni w Melbourne 30 osób i zainwestuje miliony w rozwój nowego rynku

Revolut, który ma już ponad 5 milionów użytkowników, po raz pierwszy  zaoferował dziś swoje usługi poza Europą. Fintech udostępnił aplikację w wersji beta na kontynencie australijskim. Firma stopniowo rejestruje konta. W pierwszej kolejności dostęp do aplikacji uzyska 20 tysięcy Australijczyków, którzy od początku roku zapisywali się na listę oczekujących na premierę usługi.

Firmat będzie stopniowo rejestrowała określoną liczbę użytkowników każdego dnia. Priorytet będą miały osoby, które zapisały się wcześniej na listę kolejkową. Nowe wnioski o konto trafią na tymczasową listę oczekujących, a ich autorzy otrzymają powiadomienie przez aplikację, gdy będą mogli podejść do procesu rejestracji.

“Zainteresowanie Revolut w Australii przekroczyło nasze oczekiwania. Dlatego, chcemy wchodzić na nowy kontynent stopniowo, słuchając na każdym etapie opinii i sugestii naszych użytkowników. Wersja usługi, którą udostępniamy pozwoli zgromadzić wskazówki od klientów odnośnie tego, jak najlepiej dostosować produkt do potrzeb użytkowników w Australii. Oferta obejmuje kluczowe funkcjonalności z zakresu wymiany walut i kontroli wydatków. W przyszłości planujemy rozszerzenie jej o konta dla firm, kryptowaluty, bezprowizyjny handel akcjami oraz karty Metal” – mówi Will Mahon-Heap, dyrektor Revolut w Australii.