Revolut wprowadza darmową wersję konta dla firm, bez miesięcznej opłaty abonamentowej. 

Fintech odnawia ofertę kont firmowych dwa lata po starcie usługi Revolut for Business. Nowe konta są dostępne zarówno dla obecnych, jak i dla nowych klientów biznesowych.

„Nowy element oferty dla firm powstał z myślą o nowym pokoleniu startupów, które podejmują kroki w kierunku ekspansji na rynki zagraniczne”, podała firma.

Elastyczna oferta ma pomóc przedsiębiorcom zwiększać skalę działania z lokalnej do globalnej i oszczędzić im zarówno czasu, jak i kosztów związanych z wymianą walut czy obsługą przelewów międzynarodowych.

Dodatkowo, firma wprowadziła nowy cennik i zakres usług dla kont płatnych. Klienci biznesowi będą mogli teraz przechodzić na wyższy lub na niższy plan taryfowy, w dowolnym momencie, w zależności od bieżącej koniunktury, sytuacji w firmie czy własnego uznania.

Revolut pracuje nad wdrożeniem kolejnych produktów i usług dla firm do oferty, w tym funkcjonalności do zarządzania wydatkami firmowymi, a także kompleksowej usługi akceptacji i rozliczeń płatności.

Firmy mogą testować darmowe konto w Revolut aplikując wcześniej poprzez stronę: www.revolut.com/business.

Revolut dla firm powstał w roku 2017. Z usługi korzysta dziś w Europie ponad 100 tys. klientów biznesowych. W Polsce z Revolut for Business korzysta ponad 1000 firm.

>>> Czytaj też: Revolut ma już 500 tys. klientów w Polsce, a w Krakowie swoje największe na świecie biuro