PKO Bank Polski wdrożył kolejne rozwiązanie dla małych i średnich firm ułatwiające im prowadzenie biznesu: e-Windykacja.

Narzędzie opracowane przez startup Vindicat pozwala firmom na samodzielne monitorowanie płatności i efektywne odzyskiwanie należności z niezapłaconych faktur.

e-Windykacja to następne po e-Prawniku, e-Księgowości, e-Sklepie i asystencie firmowym rozwiązanie, które tworzy kompleksowy ekosystem usług dodatkowych dla firm.

e-Windykacja jest platformą online ułatwiającą zarządzanie wierzytelnościami i windykowanie zaległych należności.

Użytkownik otrzymuje wsparcie w procesie windykacji na wszystkich jego etapach w ramach postępowania polubownego, sądowego i komorniczego.

Zestaw narzędzi udostępnionych na platformie pozwala na monitoring należności, a po upływie terminu zapłaty na wybór dostosowanego do danego kontrahenta scenariusza windykacji.

W bardzo złożonych przypadkach wymagających specjalistycznej analizy za pośrednictwem platformy można zlecić windykację kancelarii.

Klienci firmowi PKO Banku Polskiego otrzymują dostęp do 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, aby przetestować działanie systemu na wybranej fakturze.

Więcej informacji na temat usługi e-Windykacja znaleźć można na stronie internetowej PKO Banku Polskiego.

>>>Czytaj też: Projekt ustawy o zatorach płatniczych – wszystko, co musisz wiedzieć